logo
Raymarine Balık Bulucu

Balık bulucu seçenekleri arasında kendini açık ara fark ettiren Raymarine Balık Buluculardan bahsedelim biraz istedik.

Raymarine markası sadece balık bulucular ile değil tekne ve yatlar için sunduğu teknolojik diğer seçenekleriyle de açık ara fark yaratıyor. Bu anlamda dünyada hatrı sayılır bir yere sahip olan Raymarine markasının iki farklı balık bulucu alternatifi olan Dragonfly ve Axıom seçeneklerine beraberce göz atalım istiyoruz. Her iki balık bulucu içinde ileri ve üst derece navigasyon özelliği göze çarpan en büyük yenilik. Tarama kapasitesinin yüksekliği bizim için bağlayıcı bir durum. Frekans sıklığı deyip durduğumuz bu durum karşımıza teknolojik deyim olarak ileri düzey navigasyon olarak çıkıyor. Her hava koşulunu optik araçları ile Dragonfly balık bulucular arasında farkını ve tarzını konuşturan bir alternatif. Balık bulucuda arayacağınız tüm özellikleri en yeni teknolojinin entegrasyonu ile yaşamanıza fazlasıyla ortam sunuyor. Balık aramaya harcayacağınız sabır zorlayan zamanı balık tutmaya harcamanız için tasarlanmış desek yanılmış olmayız.  Fotoğraf çekimi kadar net solar görüntüler elde etmenizi sağlayarak alınacak en yüksek verimi elde etmenizi sağlıyor.

Wi-Fish adı verilen mobil cihaz uygulaması ile görüntüleri mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz. Kayıt edebilir, durdurabilir ve hatta sanal paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bir sonraki seferiniz için kayıt altına aldığınız nokta yerleri ile kesin sonuçlar alacağınız avlanmalar gerçekleştirebilirsiniz. Ekran özellikleri de alacağınız verimi etkileyecek bir diğer etken olacağından bu konuya da ayrıca hassasiyet göstermenizde fayda olacaktır. Alacağınız balık bulucu için yapacağınız araştırmada ekranın çözünürlük özellikleri ve renk düzeylerine bakmanızı fazlasıyla yararlı buluyoruz. Yüksek ekran çözünürlüğüne sahip ve renkli ekranlarda okumalarınız daha net olacaktır. Eskilerin siyah beyaz balık bulucu ekranlarından ziyade kırmızı sarı ekranlardan alınacak okuma verimi çok daha yüksek olacaktır. Balık bulucu alırken dikkat edeceğiniz ayrıntılara bağlı olarak fiyat değişeceğinden en iyi teknolojiyi en uygun fiyata almanın yollarını bulmalısınız.

Bu konuda size sınırsız ve kusursuz yardımcı olacak olanBalık Bulucu Dükkânı ayrıcalıklı balık avlanmalarınızı için sizleri ayrıcalıklı bir sınıfa koyarak satış mantığı kurmuştur. Şimdiden rastgele.