logo
Dragonfly Balık Bulucu

Raymarine tarafından üretilmiş olan Dragonfly balık bulucuile sizleri tanıştırmak istiyoruz. Basitleştirilmiş bir yapıda yüksek verim alabileceğiniz muhteşem bir cihazdan bahsedeceğiz sizlere.

Balık tutmanın zevkine varmak balığı az aramaktan geçer. Sadece sabır dersi gibi algılayanlar zaten olta balıkçılığı ile bu işi emekli hobisi haline getirmiştir. Oysa balık tutmayı meslek edinmek veyahut balık tutma işini ileri derece hobi yapmış olanların yakından tanıdığı balık bulucu cihazlar vardır. Gelişen teknolojinin sınırlarını zorlayan Raymarine markasının ürettiği son teknoloji Dragonfly da bunlardan biri. Elbette ki ayrıcalıkları ile bizim için en önemlisi.

Her havaya elverişli olması ile mevsimsel sıkıntıları sorun etmeyen bir yapısı mevcut. Optik ekranı ile size kusursuz görüntülemeler sunmaktadır. Geniş spektrumları sayesinde suya daha fazla sonar sinyalleri ulaşmasını sağlamaktadır. Bu sebeple çok daha fazla ayrıntının okunmasını sağlar. Daha fazla balık hedeflemenizde ve bu hedeflerin sonuca ulaşmasında en büyük yardımcınız olacaktır.  Dip yapısını görebileceğiniz en berrak hali ile görüntülemenizi sağlar. Yüksek hızlı ve güvenilir dip taramalarında üstüne herhangi bir cihaz tanımıyoruz.  Elbette cihazların mükemmelliği kadar bu cihazları okuma konusunda da iddialı olmanız gerekmektedir.

Dragonfly balık bulucuların sizlere teknolojik anlamda sunduğu en büyük avantajlardan bir diğeri de sanal ortamdan takibini yapabiliyor olmanızdır. Cihazınıza indireceğiniz Wi-Fish mobil uygulaması ile bu mükemmellikten yararlanmanız çok kolay olacaktır. Gerçek zamanlı sonar görüntülerinizi kablosuz bir şekilde telefon ve tablet gibi mobil cihazlarınızda görüntüleyebilirsiniz. Mobil uygulama ile edineceğiniz görüntüler ile aynı bir video gibi özellikler kullanabilirsiniz. Görüntüleri kaydedebilir, durdurabilir, geri ya da ileri sarabilir ve hatta arkadaşlarınız ile online ortamda paylaşabilirsiniz.

Çift kanatlı sonarları ile su altında bir görüntüleme cihazı değil de bizzat siz varmışsınız gibi hissedebilirsiniz. Bundan sakın tedirgin olmayın. Çünkü bu Dragonfly balık bulucuların en büyük ayrıcalıklarından biridir.

Balık Bulucu Dükkanı, balık tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olmadığı hiçbir ürünü sizlere sunmayan bir firmadır. İşte bu yüzden Raymaerine markasının en iyi ürünlerinden olan Dragonfly Balık Bulucuları sizlere sunmaktadır. Balık bulucu almadan bize danışacağınızdan biz eminiz.