logo
Balık Bulucu Alırken Bilinmesi Gerekenler

Balık bulucu alırken bilinmesi gerekenler konusunda detaylı bilgiye sahip değilseniz doğru ürüne sahip olamayacak ve beklediğiniz verimi alamayacaksınız demektir. İşte bunun önüne geçmek ve doğru balık bulucuya sahip olmak için vereceğimiz bilgileri detaylı okumanızı ve fikir sahibi olmanızı istiyoruz.

Balık bulucuya ihtiyacınız olduğuna karar verdiyseniz balık tutma konusunda zaten yeterli bir donanıma sahip olmuşsunuz demektir. Bu işi hobi olarak da yapsanız meslek olarak da yapsanız balık bulucu cihazlar işinizi ve uğraşırdınız hem kolaylaştıracak hem de anlamlandıracaktır.

İlk olarak balık bulucu cihazlardan beklentinizi belirlemeniz gerekiyor. Yani cihazı yol gösterici (navigasyon) aracı olarak mı kullanacaksınız yoksa profesyonel balıkçılık için mi kullanacaksınız bunu belirlemelisiniz. Bu konu cihaz seçiminizdeki beklentileriniz açısından önemlidir. Balık bulucu cihazı hangi derinlikte kullanacağınız konusu bir diğer ayrıntıdır. Kullanacağınız tahmini derinliği bilmeniz durumunda cihazın çıkış gücü konusunda daha seçici ve eleyici olabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında uzman kişiler tarafından satılan balık bulucuyu edinmeniz ile birlikte cihazın montaj yeri konusundaki ayrıntıyı belirlemelisiniz. Balık bulucunun nereye monte edileceği alınacak verimi göstereceğinden önemli bir konudur.  Cihazın göz denilen kısmının montajı doğru yere yapıldıktan sonra önemli olan bir diğer konu yani ekranın kurulum yeri ve okunması kısmı önemlidir. Güneş ışığına maruz kalmayacak bir yere montajı durumunda bir tehdit söz konusu değildir fakat güneş gören açık bir yerde bulunması durumunda her elektronik cihazda olabileceği gibi bu monitörlerde de sorun olmayabilir. Bu açıdan ekranın zarar görmemesi için koruyucu tedbirleri almalı ya da montaj yeri konusunda fikir değişikliği yapmalısınız. Voltaj gücü konusunda da alternatifleri olan balık bulucuları edinirken derinlik ve ekran özellikleri gibi detaylar ile doru voltajlı balık bulucular edinmelisiniz.

Balık bulucu Dükkanı size; Dragonfly ve Axıom marka balık bulucu cihazları içerisinden aradığınız her kritere uygun balık bulucu cihazların satışı hizmetini sağlamaktadır. Kurulum ve kullanım aşamasında sağladığımız sınırsız desteğimiz ile hem keyifli zaman geçirmenizi hem de aldığınız üründen yüksek verim sağlamanızı amaçlamaktayız. Balık tutkunlarının vazgeçilmezi balık bulucu cihazlar için bizimle tanışmadan karar vermeyin diyoruz.