logo
Axiom Balık Bulucu

Balık tutkunlarının yakından tanıdığı yeni nesil bir harika olan Axiom Balık Bulucular ile henüz tanışmamış olanlar vardır diye düşündük Bu yüzden ayrıntılı bir şekilde inceleyelim istedik.

Balık bulucu cihazlar, derinlik, hız, zemin bilgisi ve balık yoğunluğunu gösteren cihazlardır. Amatörbalık sevdalıların da çok rahat kullanabileceği, profesyonel balık avcılarının vazgeçilmezi olan balık bulucular, gelişen teknoloji ile çok farklı şekiller almıştır. Bunlardan biri olan Axiom Balık Bulucular Raymarine markasının ürettiği en sok teknolojidir. En büyük ayrımı 3D sonar özelliğinin olmasıdır. Bu özellik sayesinde alınacak tüm bilgileri çok daha net ve kaliteli olarak elde edebilirsiniz. LightHouse 3 işletim sistemi sayesinde mükemmel sonuçlara imza atacaktır. Dört çekirdek performansı ile inanılmaz bir hıza sahiptir. Genişletilebilir olma özelliği ile alınacak verimin artmasının istenmesi gibi durumlarda ayarlarında değişiklik yapılabilir. Quantum radar özelliği sayesinde olası ihtimalleri değil en net görüntüleri elde edebilmeniz için geniş alanda tarama yapar. Ses entegrasyonu, sonar sistemi, radarı ve göstergeleri diğer tüm Raymarine marka balık bulucularda olduğu gibi yüksek teknolojidir.

Gelişen teknolojinin ulaşabildiği en üst noktada  balık buluculara sahip olmak isteyenler için Raymarine marka balık bulucular biçilmiş kaftandır. Firma bünyesinde üretilen Dragonfly ve Axiom marka balık bulucular bu sektör içinde yapılmış en büyük teknolojik yatırımlardır.  İnternet çağında olmamız sebebi ile balık bulucuların standart Wİ-Fİ ve bluetooth bağlantıları ile kaydı ya da paylaşımı da desteklenmektedir. Axiom Balık Bulucular düğmesiz olarak tasarlanmıştır. Dokunmatik monitörler sayesinde çok daha rahat kullanılabilir.

Bu tarz teknolojik cihazların kullanımı konusunda çoğu kişi tereddüte düşer. Axiom Balık Bulucular amatör kullanıcılar düşünülerek kolay kullanım özelliği ile üretilmiştir. Otomatik pilot ile başlangıç sağlanarak verim alındıkça ve zaman geçtikçe detaylı özelliklerinden yararlanılarak alınacak en üst verim alınabilir. Profesyonel kullanıcılar için de güçlü tasarımı ve teknolojik alt yapısı ile zamanı ve su üstünde zevki yaşamanızı sağlayacaktır.

Balık Bulucu Dükkanı, Raymarine marka bünyesinde bulunan Dragonfly ve Axiom Balık Bulucuların satışı hizmetini vermektedir. Markaların güvenilirliğine ek olarak ürünün arkasında duran yenilikçi bir firma olarak tüm balık tutkunlarını bekliyoruz.